Poznaj naszą indyjską kuchnię

Odkrywanie egzotycznych smaków nie musi wiązać się z przemierzeniem tysięcy kilometrów. Wyobraź sobie miejsce tętniące żywymi kolorami i aromatami tak niezwykłymi, że nie doświadczysz ich nigdzie indziej. W Warszawie mamy przyjemność zaprosić Cię do naszej restauracji, oferującej prawdziwą esencję indyjskiej kuchni. Wykwintne jedzenie jest przyrządzane przez mistrzów sztuki kulinarnej, którzy z niezwykłym wyczuciem łączą tradycyjne techniki przygotowywania potraw z nowoczesnymi inspiracjami. Ważnymi elementami naszych dań są autentyczne orientalne przyprawy, sprowadzane bezpośrednio z różnych zakątków azjatyckiego kraju, słynącego z oryginalnych i intensywnych smaków.

Dlaczego warto spróbować potraw kuchni indyjskiej?

Od pikantnych do delikatnych, nasze wyrafinowane dania gwarantują kubkom smakowym wiele przyjemnych doznań. Jedzenie starannie szykowane przez doświadczonych kucharzy zachwyci Cię swoją wyrazistością i niepowtarzalnością. Wybieraj spośród aromatycznych potraw, z których słynie kuchnia indyjska i nasza restauracja.

  1. Zacznij od starterów, takich jak: okra, samosa czy też pakora.

  2. Spróbuj koniecznie soczystych kebabów z pieca tandoori.

  3. Skuś się na dum biryani z ryżu basmati.

  4. Pamiętaj też o wyśmienitym curry, które proponujemy w kilku najpopularniejszych wersjach.

Restauracja indyjska w Warszawie – 3 lokalizacje

Oferujemy zarówno klasyczne potrawy, jak i ich nowoczesne interpretacje. Mandala –  restauracja indyjska w Warszawie – jest miejscem, gdzie każdy może odkryć smak azjatyckiej kuchni. Jedzenie serwujemy w trzech lokalizacjach:

Odkryj sekrety indyjskiej kuchni i odwiedź nas już dzisiaj!

Za każdą potrawą, którą przyrządzamy, kryją się wyjątkowe historie o starożytnych tradycjach i rodzinnych recepturach, które przechodzą z pokolenia na pokolenie. Aby poczuć wyjątkową atmosferę Indii, zarezerwuj stolik w jednym z lokali Mandala i zaproś przyjaciół lub zaplanuj rodzinny obiad. Poznasz kuchnię, która przekracza granice i łączy kultury. Jeżeli masz ochotę na autentyczne indyjskie jedzenie, zapraszamy Cię do naszej restauracji w dogodnej dla Ciebie lokalizacji!

Blog at WordPress.com.